Warning: Creating default object from empty value in /home/u0862568/dreamofdivers.com/wp-content/themes/automotive/ReduxFramework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Hakkımızda | Dream Of Divers

BİZ KİMİZ?

Yılların birikimi ve tecrübesiyle bir araya gelmiş eğitmenlerimizle, uzun yıllar dalış camiasında profesyonel olarak eğitim vermiş ve  2012 yılından ise eğitmenlerimiz bir araya gelerek daha iyi bir hizmet verebilmek için kurulmuş, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı (743) sicil numaralı CMAS 1 ,2, 3 yıldız dalıcı eğitimi ve uzman dalıcı eğitimi ile  sertifika verebilen bir dalış okuluyuz. Kadromuz  okulumuzun Kurucusu 2  yıldız dalış eğitmeni  Savaş BAKIRTAŞ  ile   1 yıldız dalış eğitmeni Ozan ÇUBUK, 3 yıldız dalıcı, dalış lideri Rehber balık adam  Savaş Bakırtaş ile oluşmaktadır.

Amacımız :

Sualtı dünyası; gürültünün, kötü havanın, hayatın getirdiği stresli ortamın, dışarıda kaldığı mavi bir dünyadır. Bizler insanlara yerçekimsiz ortamda, ağırlıksız ve hür dolaşmanın keyfiyle ve yaşayacakları uçuyormuş hissiyle, bir hayalin içerisinde gibi hissettirerek verdiğimiz teorik ve pratik eğitimlerle, bilinçli, sualtı zenginliklerimizi bilip koruyabilen birer dalıcı yetiştirmektir. Hem yaşadığımız bu yoğun hayatımızdan uzaklaştırıp güzel bir doğa sporunu insanlara aşılamak hem de bilinçlendirmektir.

Dream of Divers, bu amaçlar ve hedefler üzerine kurulmuştur. Tecrübeli eğitmenlerimizle, bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde öğrencilerimize bu rüya gibi dünyanın kapılarını aralıyoruz.

 

Savaş BAKIRTAŞ

Gsm: 0532 416 68 65
e-mail: savasbakirtas@gmail.com
web: www.dreamofdivers.com

Back to top