Skip to content Skip to footer
Sertifika DüzeyiTSSF CMAS 2 Yıldız Dalış Eğitmeni, Uzman Dalıcı  Eğitmeni, SSI ASSİTANT  INSTRUCTON TRAİNER, Rehber Balık Adam, Profosyonel Balık Adam, PROTEC İT Eğitmenlik Tecrübesi18+Dalış Tecrübesi21+Share

Sualtı dünyası ile 2003 yılında tanışmış bulunmaktayım. 2003 Yılında CMAS 1 Yıldız dalıcı oldum. 2005 yılında 2 yıldız olduğumda  artık su altının benim için vazgeçilmez bir yer olduğu anladım ve sevdiğim dünyada yoluma emin adımlarla ilerlemeye devam ederek  2006 yılının haziran ayında  CMAS  3 yıldız dalıcı oldum. 2006 Aralık Ayı’nda CMAS 1 yıldız eğitmen olarak Eğitmenlik hayatıma başladım.

2010 yılında 2 yıldız dalış eğitmeni oldum. 2012′ de hedeflediğim kendi okulumu yani Dream Of Divers Dalış Merkezi’ni kurdum. Halen Dream Of Divers Dalış Merkezin’de aktif olarak eğitmenliğe devam etmekteyim.

CMAS 2 Yıldız Dalış Eğitmenliğim yanı sıra Uzman Dalıcı  Eğitmeni, SSI ASSİTANT  INSTRUCTON TRAİNER, Rehber Balık Adam, Profosyonel Balık Adam ve PROTEC İT Brövelerine de sahip olmaktayım.