Skip to content Skip to footer
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Dream of Divers olarak deneyimli ekibimizle sualtı dünyasına duyduğumuz tutkuyu paylaşıyoruz. Her biri su altı keşiflerinde uzmanlaşmış eğitmenlerimiz, güvenliği ve eğlenceyi bir araya getirerek öğrencilerimize unutulmaz deneyimler sunuyor.

Sizlere sualtı maceralarında eşlik eden ekibimiz, her zaman  üst düzey profesyonellik ve özenle çalışarak su altında geçirdiğiniz her anı unutulmaz kılmak için burada.

Memnuniyet
90%
Güvenlik
100%
Tecrübe
100%

Dream Of Divers dünyası, gürültünün, kötü havanın, hayatın getirdiği stresli ortamın dışarıda kaldığı mavi bir dünyadır. Yerçekimsiz ortamda, ağırlıksız ve hür dolaşmanın keyfiyle ve yaşayacağınız uçuyormuş hissiyle, bir hayalin içerisinde gibi hissedeceksiniz.

Gelin ve bize katılın. Sualtına yapacağınız her yolculuk, size ait yeni bir serüven olacaktır. Ve her şeyden önemlisi kent yaşamının yarattığı stresten arınıp, ruhunuzu temizleme fırsatı bulacaksınız. Bu rüyadan uyandığınız zaman kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Dream of Divers, bu amaçlar ve hedefler üzerine kurulmuştur. Tecrübeli eğitmenlerimizle, bilgi ve deneyimlerimizle sizlere bu rüya gibi dünyanın kapılarını aralıyoruz. Bu güzel sualtı dünyasında güvenli ve sağlıklı dalışlar yapabilmeniz için alacağınız teorik ve pratik eğitimlerinizin ardından, sahip olduğumuz doğal hazineleri keşfedip, sualtı dünyasında rüya gibi anlar yaşayacaksınız.

Dream of Divers Underwater world is a blue world keeping outside the stressful atmosphere created by noise, bad weather and life. You will feel like you are in a dream, with the joy of wandering around free of weight in a zero gravity environment and the feeling of flying.

Come and join us. Every trip to underwater is a new adventure for you. And the most important is that you will find the opportunity to be free from the stress of city life and free your soul. You will feel like born again when you wake up from this dream.

Dream of Divers is founded on such objectives and aims. We are opening the doors of this dreamlike world with the knowledge and experience of our trainers. After the theoretical and practical training required for safe and healthy diving under this beautiful underwater world, you will discover our natural treasures and experience dreamy moments in the underwater world.

Hizmetlerimizi Keşfedin